O TÝMU

Jsme tým s duchem pro spolehlivost a skvěle odvedenou práci. 
Pohoda na pracovišti a ve vztazích s klienty je naší hlavní hodnotou.

Víme, že pro dosahování dlouhodobých výsledků je důležitá vzájemná podpora, komunikace a spolupráce. V naší práci jsme efektivní a děláme to, co nás opravdu baví. Máme rádi nové výzvy, které jsou spojené s individuální rozmanitostí a potřebami každého klienta.

Se skvělým týmem prostě zvládnete cokoliv.

NAŠE GRÓ

Překvapí Vás naše profesionalita a vědou podložené metody.

ZKUŠENOSTI Z PRAXE

Mnohaleté zkušenosti z různých oborů z nás dělají experty v tom, co dlouhodobě pomáhá v duševní pohodě. Vysoce zátěžové pracovní prostředí a evidence-based metody nám umožňují zprostředkovat Vám to nejlepší pro best practice.

KOMPLEXNÍ PŘÍSTUP

Nejsme zastánci jednorázových školení, občasných akcí pro zaměstnance ani jóg na pracovišti, pokud se nejedná o promyšlenou wellnessovou strategii s měřitelnými výsledky. Ucelenost, komplexnost a měřitelnost je pro nás zásadní.

LIDSKY A S POCHOPENÍM

Business je business, ale vztahy jsou vztahy. I my si vybíráme, s kým budeme spolupracovat, protože chceme, abychom Vám pomohli vytvořit programy, které budou opravdu efektivní a dlouhodobě funkční. A k tomu potřebujeme otevřené a spolupracující vedení z Vaší strany.

TÝM

Jsme tým odborníků pro různé oblasti

Víme, že pro dosahování dlouhodobých výsledků je důležitá vzájemná podpora, komunikace a spolupráce. V naší práci jsme efektivní a děláme to, co nás opravdu baví. Máme rádi nové výzvy, které jsou spojené s individuální rozmanitostí a potřebami každého klienta.

Michaela Houdková

CEO / Chief Well-being Officer

Michaela je kvalifikovaný odborník v klinické psychologii, který ví, jak zajistit, aby Vaši pracovníci podávali ty nejlepší výkony s úsměvem na tváři a přinášeli celému týmu spokojenost, pohodu a podporující pracovní prostředí. 

Liliana Unachukwu

Business Development Expert
Co-Founder Pipette & Chart

Liliana je mnohostranně kvalifikovanou specialistkou na řešení problémů a rozvoj businessu u start-upů.  V InnoveMind se externě orientuje na obchodní strategii a projektové vedení.

Dalibor Němec

IT developer Expert / CEO Gappex

Dalibor je expert ve vývoji optimalizovaných systémů na míru. Webová platforma SmartFP slučuje různé aplikace do jednoho přehledného řešení. V InnoveMind se externě specializuje na návrhy a vývoj chytrých wellnessových systémů pro naše klienty. 

Irina Kendik

Project / Event Manager

Irina má mnoholeté zkušenosti s projektovým řízením. Působila několik let ve ŠKODA AUTO DigiLab jako projektový manažer. 
V InnoveMind vede implementaci digitalizačních projektů na pracoviště a v současné době působí též jako event manager.

Marta Kotas

GDPR & Content Specialist

Marta je specialistkou na oblast Data Subject Request a Privacy Incidents se zaměřením na zásady zpracování osobních dat. V InnoveMind se též specializuje na tvorbu obsahu a optimalizaci zahraničních zdrojů pro potřeby českého pracovního prostředí.

Gabriela Holubová

Medical Specialist

Gabriela je atestovaná lékařka v oboru anestezie, resuscitace a intenzivní medicíny. 
V InnoveMind je hlavním odborným poradcem v oblasti programů zdraví a prevence pro zaměstnance. Věnuje se vzdělávání na pracovištích, zejména v oblasti poskytování první pomoci.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin